Контактна інформація

Додаткова сесії ЗНО-2017

Наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 19 квітня 2017 року № 61 затверджено графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч додаткова сесія розпочинається 3 липня тестуванням з української мови і літератури, 4 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської та російської мов; 5 липня – математики; 6 липня – історії України; 7 липня – біології, іспанської, німецької, французької мов; 10 липня – географії; 11 липня – фізики. Завершується додаткова сесія 12 липня тестуванням з хімії.

Важливо зазначити, що тестування з російської, іспанської, німецької, французької мов буде розпочинатися о 14:00 годині.

Зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії можуть проходити особи, які:

не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від їхніх дій та волі;

проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень;

є учасниками антитерористичної операції;

є засудженими до позбавлення волі або узяті під варту.

ПРОТЯГОМ П’ЯТИ РОБОЧИХ ДНІВ ІЗ ДНЯ ПРОПУСКУ ЗНО З ПЕВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ПРЕДМЕТА подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання (далі – учасники), які:

не змогли взяти участь у ЗНО з певного предмета(ів) через причини, що не залежали від їхніх дій та волі (хвороба, стихійне лихо, викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту проведення ЗНО, смерть рідних по крові або по шлюбу, інша причина);

у день проведення зовнішнього оцінювання брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямували до/з місць їх проведення, що підтверджено відповідними документами;

брали участь у тестуванні, але стосовно них допущено порушення процедури проведення ЗНО, що підтверджено рішеннями регламентних комісій;

брали участь у зовнішньому оцінюванні, але не змогли завершити виконання сертифікаційної роботи у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням у пункті ЗНО інших обставин, що могли становити загрозу для їхнього життя та здоров’я.


До уваги учасників ЗНО 2017 року!

На інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення тестування.

Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно сформувати й роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, що створена на веб-сайті Українського центру. Доступ до інформаційної сторінки – за номером і пін-кодом сертифіката, указаним у ньому. Радимо не зволікати із роздруком запрошення-перепустки, що є одним з обов’язкових документів для допуску до пункту тестування.

Також адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання розміщені в мобільному додатку «Моє ЗНО».


ЗНО-2017: ПРОЦЕДУРИ ЗНО, ВІД ЯКИХ ЗАЛЕЖИТЬ УСПІХ

23 травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Для успішного проходження тестування, окрім старанної підготовки, учасникам необхідно дотримуватися основних процедур проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Передусім треба пам’ятати: допуск до пункту тестування за наявності чітко визначених документів: Сертифікат ЗНО, документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені у Сертифікаті) та запрошення-перепустка. Для виконання роботи учасникам знадобиться ручка з пастою насиченого чорного кольору, хоча краще мати дві-три – про запас. За бажанням чи в разі потреби можна взяти з собою прозору пляшку з питною водою.

Щодо обов’язків, то учасникам зовнішнього оцінювання заборонено використовувати в пункті ЗНО та мати при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів і пристроїв.

Цьогоріч інструктори в аудиторії звертатимуть особливу увагу на наявність в учасників смарт-годинників. Радимо залишити їх удома або ж на спеціально відведеному для речей місці, адже в разі виявлення в учасників тестування смарт-годинників, а також мобільних телефонів, навушників, флеш-накопичувачів, USB-кабелів тощо учасник змушений буде залишити пункт проведення ЗНО достроково, а результат виконання тесту з певного предмета буде анульовано.

Пам’ятайте, що дотримання вимог і норм, передбачених процедурою проведення зовнішнього оцінювання, є однією зі складових Вашого успіху.

Не втратьте шанс стати студентом омріяного ВНЗ!


/Files/images/zno/Рисунок1.png Мобільний додаток “Моє ЗНО”

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року розроблено мобільний додаток «Моє ЗНО», що дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також результати тестування на власний мобільний пристрій.

Серед основних функцій додатку:

інформування про місце та час проведення тестувань ЗНО з обраних предметів,

запис тестувань ЗНО до системного календаря мобільного пристрою, завчасні нагадування про наближення тестування,

повідомлення про новини та зміни в проведенні ЗНО,

повідомлення про наявність і відображення результатів тестування ЗНО.

Доступ до функцій мобільного додатку можливий після введення номеру та пін-коду сертифікату учасника ЗНО. Додаток можна завантажити за посиланням:

Додаток розроблено на безкоштовній основі компанією Infopulse за підтримки BIONIC University. У разі наявності певних проблем із функціонуванням додатка або пропозицій щодо його вдосконалення листи необхідно надсилати на електронну адресу компанії-розробника: zno@infopulse.com.


Випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які в поточному навчальному році(2016/2017) отримали міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту з іноземної мови, може бути зараховано результат зазначеного іспиту як оцінку державної підсумкової атестації. Про це зазначено у Положенні про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листі-роз’ясненні Міністерства освіти і науки України.

Особам, які зареєструвалися для проходження ДПА з іноземної мови у формі ЗНО і мають сертифікат мовного іспиту, до 31 березня 2017 року потрібно внести відповідні зміни до реєстраційних даних, скориставшись сервісом «Внести зміни». За потреби випускник може звернутися за допомогою до особи, відповідальної за реєстрацію в навчальному закладі. Випускники, які не внесуть відповідних змін, проходитимуть ДПА з іноземної мови у формі ЗНО.

Для тих, хто ще не зареєструвався для участі в ЗНО, у сервісі «Зареєструватися» знято обмеження щодо обов’язкового вибору трьох предметів для проходження ДПА. Радимо адміністраціям навчальних закладів інформувати випускників про можливість внесення змін до реєстраційних даних та контролювати кількість предметів, які випускники вибирають для складання ДПА.


Про реєстрацію на зовнішнє незалежне оцінювання у 2017 році

10 січня 2017 року розпочинається реєстрація на пробне ЗНО і триватиме до 31 січня 2017 року.

Оголошення ЗНО - 2017
Пробне ЗНО відбудеться у квітні 2017 року


Оголошення ЗНО - 2015

Зареєструйтеся на ЗНО – 2015!

Зареєструйтеся на ЗНО – 2014!

Правила реєстрації осіб, які виявили бажання пройти пробне ЗНО 2014 року в Одеській, Миколаївській та Кіровоградській областях

Мережа пунктів пробного тестування в Кіровоградській області


Зареєструйтеся на ЗНО – 2013!

Реєстрація осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє оцінювання, розпочинається 04 січня та закінчується 05 березня 2013 року.

Внесення змін до реєстраційних даних та усунення причин відмови у реєстрації можливе до 19 березня 2013 року.
Предмети тестування: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, світова література, фізика, хімія, біологія, географія, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).
Загальна кількість предметів, які Ви можете обрати для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

Контактна інформація

Адреса:65114, м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 26.
Телефони інформаційної підтримки:
(048) 784-69-95;
(048) 784-89-36.
Факс:
(048) 784-89-32.
E-mail:
rc.odesa@testportal.com.ua
Веб-сайти:
www.test-center.od.ua
www.testportal.gov.ua


З метою інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського спільно з працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти проводить зональну зустріч з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, класними керівниками 11-х класів, вчителями-предметниками, учнями 11-х класів, батьками, представниками ЗМІ.

Зональна зустріч відбудеться 13 листопада 2012 року о 13.00 в актовій залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу.

Графік проведення ЗНО-2013 (основна сесія)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2013

- Мережа пунктів тестування ЗНО 2012 (основна сесія)

- Мережа пунктів пробного незалежного оцінювання 2012 року в Кіровоградській області

- Таблиця відповідності середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 12-бальною шкалою, значенням 200-бальної шкали

- Перелік конкурсних предметів та творчих конкурсів при вступі на основі повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань)

- Перелік конкурсних предметів та творчих конкурсів при вступі на основі базової та повної загальної середньої освіти до вищих навчальних закладів для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста

- Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів

- Умови прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році

- Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2011 року № 1179 "Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2012 році"

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.